2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Świdwinie.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oczyszczalni ścieków w Świdwinie poprzez dostawę oraz montaż następujących urządzeń : 1. Komora symultanicznej nitryfikacji-denitryfikacji – obiekt modernizowany – pkt. 4.8 PFU Zakres prac do wykonania obejmie: • wyposażenie komory w dwa nowe urządzenia do napowietrzania powierzchniowego, • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej (sondy pomiarowe stężenia tlenu O2), • montaż mieszadeł zatapialnych wolnoobrotowych wraz z linkami i urządzeniami do żurawi – 2 kpl. 2. Komora defosfatacji – pkt. 4.7.1 PFU Zakres prac do wykonania obejmie: • montaż mieszadeł zatapialnych wolnoobrotowych wraz z żurawiami - linki i napędy– 2 kpl. • montaż strumienicy powietrza – 1 kpl., • montaż instalacji sterowania oraz aparatury kontrolno-pomiarowej (sondy pomiarowe stężenia tlenu O2, ) 3. Piaskowniki wirowe - obiekt modernizowany – pkt. 4.3 PFU Zakres prac do wykonania obejmie: • usunięcie zalegających osadów i piasku, • wymiana całego istniejącego wyposażenia, w tym: pompy (2 szt.) oraz rurociągi pulpy piaskowej, rurociągi i armatura sprężonego powietrza, żurawie, • wymiana istniejących krat pomostowych na piaskownikach i kanałach doprowadzających na kraty wykonane z tworzyw sztucznych 4. Instalacja płukania i odwadniania piasku – pkt. 4.4.2 PFU Zakres prac do wykonania: • wymiana separatora – płuczki piasku Dopuszcza się zastosowanie rozwiązania dotyczącego płuczki piasku redukującego ogólny węgiel organiczny poniżej 3%. 5. Główna przepompownia ścieków (ob. nr 5), komory zasuw K6, K3 i komora przepływomierzy KP – obiekty remontowane i modernizowane – pkt. 4.6 PFU Zakres prac do wykonania: • Dostawa bez montażu nowych pomp w ilości 2 szt. z kolanem ze stopą sprzęgającą 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ w postaci Programu Funkcjonalno - Użytkowego. 3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42912350- urządzenia zakładu oczyszczania 4. Zamawiający warunkuje złożenie oferty po uprzednim odbyciu wizji lokalnej. Wymaga się, aby Wykonawca przeprowadził obowiązkową wizję lokalną z udziałem Zamawiającego przyszłego terenu robót celem sprawdzenia miejsca robót oraz warunków związanych z wykonaniem prac będących przedmiotem zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Osobą wyznaczoną do kontaktu w sprawie wizji lokalnej jest Pani Monika Spychalska tel.: 94 3648042 (kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00). Dodatkowo każdy z Wykonawców może zgłosić Zamawiającemu chęć dokonania wizji lokalnej, najpóźniej na jeden dzień przed terminem wizji telefonicznie. Zamawiający w trakcie wizji sporządzi protokół z wizji. Każdy z przedstawicieli Wykonawców, którzy wzięli udział w wizji ma obowiązek podpisać protokół. Brak podpisu ze wskazaniem nazwy wykonawcy będą traktowane jako brak odbycia wizji lokalnej i skutkować będą odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wystarczającym będzie udział jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wizja lokalna służy tylko i wyłącznie do sprawdzenia i oceny faktycznej przyszłego terenu. Zadawanie pytań odbywa się tylko i wyłącznie w sposób wskazany w SWZ. Zamawiający dopuszcza przyjęcie spełnienia warunku przez Wykonawcę dotyczącego odbycia wizji lokalnej na podstawie protokołów spisanych między Zamawiającym a Wykonawcą w poprzednim postępowaniu nr IPF.271.1.2025.
Interne Kennung: IPF.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Świdwinie