2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis klimatyzacji i wentylacji w PAŻP w podziale na 14 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych w obiektach PAŻP przez okres 24-miesięcy. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 449667-2025
Interne Kennung: 098/MZP/2025/P/KBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 8
Beschreibung: obszar Gdańsk
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji jest zapewnienie możliwości realizacji napraw po wykorzystaniu kwot określonych w istotnych postanowieniach umowy. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały wskazane w § 2 istotnych postanowień umowy.
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 10
Beschreibung: obiekty terenowe wschód: Bożewo Nowe, Działyń, Karnice, Linin, Modlin, Mrągowo, Siedlce, Suwałki, Szczytno, Łódź, Szymany, Mściwuje, Pułtusk, Iganie, Włocławek, Chojnice, Grajewo, Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Sieradz, Gołymin, Kotuń, Małkinia, Radom, Rudka, Wyszków;