See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r., określonych w Załączniku nr 2A do SWZ, w podziale na 33części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Załącznikami nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 291005-2024
Interne Kennung: WIP.261.30.2024.TM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Pipety wzorcowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r., określonych w Załączniku nr 2A do SWZ. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Załącznikami nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Pipety wzorcowanie
Los: LOT-0002
Titel: 2. Pipety sprawdzanie
Interne Kennung: Część 2 - Pipety sprawdzanie
Los: LOT-0003
Titel: 4. Pipety wzorcowanie LBGMO
Interne Kennung: Część 4 - pipety wzorcowanie LBGMO
Los: LOT-0004
Titel: 3. Pipety małe objętości wzorcowanie
Interne Kennung: Część 3 - Pipety małe objętości wzorcowanie
Los: LOT-0005
Titel: 5. Pipety wzorcowanie, analizy ilościowe LBGMO
Interne Kennung: Część 5 - pipety wzorcowanie, analizy ilościowe LBGMO
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dozowniki wzorcowanie
Interne Kennung: Część 6 - Dozowniki wzorcowanie
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dozowniki wzorcowanie LBGMO
Interne Kennung: Część 7 - Dozowniki wzorcowanie LBGMO
Los: LOT-0008
Titel: 8. Termometry cieczowe wzorcowanie
Interne Kennung: Część 8 - Termometry cieczowe wzorcowanie
Los: LOT-0010
Titel: 10. Termometry czujnik zew. sprawdzanie/wzorcowanie
Interne Kennung: Część 10 - Termometry czujnik zew. sprawdzanie/wzorcowanie
Los: LOT-0016
Titel: 9. Termometry czujniki wew. wzorcowanie
Interne Kennung: Część 9 - Termometry czujnik wew. wzorcowanie