See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
Beschreibung: Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego
Vorherige Bekanntmachung: 859098-2025
Interne Kennung: ZK.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawcz