2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio S037 - Training Assessoren
Beschreibung: Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS Training- en opleidingsdiensten. De opdracht ziet op het verzorgen van trainingen voor assessoren binnen Curio.
Interne Kennung: T126763
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000