See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 pakietów (zadań), tj.: Pakiet I PASY DO KTG (Załącznik Nr 2.1.), Pakiet II OPASKI IDENTYFIKACYJNE (Załącznik Nr 2.2.),Pakiet III SPRZĘT OGÓLNO – MEDYCZNY (Załącznik Nr 2.3.), Pakiet IV AKCESORIA DO POBIERANIA PRÓBEK MOCZU (Załącznik Nr 2.4.),Pakiet V ASORTYMENT DO ZESTAWU DO TRANSPORTU NOWORODKÓW Z CPAP (Załącznik Nr 2.5.), Pakiet VI MATERIAŁ HEMOSTATYCZNY, BEZPIECZNE SKALPELE CHIRURGICZNE, USZCZELKI DO TROKARU (Załącznik Nr 2.6.), Pakiet VII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.7.), Pakiet VIII SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.), Pakiet IX MEDYCZCZNY ASORTYMENT SPECJALISTYCZNY (Załącznik Nr 2.9.), Pakiet X SIATKI DO NAPRAWY PRZEPUKLIN, ŁATY HEMOSTATYCZNE, NARZĘDZIE DO ZAMYKANIA RAN (Załącznik Nr 2.10.), Pakiet XI SIATKI PRZEPUKLINOWE (Załącznik Nr 2.11.), Pakiet XII JEDNORAZOWA RĘKAWICA DO UNIERUCHAMIANIA PACJENTA (Załącznik Nr 2.12.), Pakiet XIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO ZABIEGÓW URODYNAMICZNYCH (Załącznik Nr 2.13.), Pakiet XIV DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik Nr 2.14.) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia i wyszczególnionego w Załączniku Nr 2… do niniejszej umowy, a mianowicie: a) jednostronnego zmniejszenia wielkości zamówienia w poszczególnej z pozycji w obrębie danej części przedmiotu zamówienia (każdy asortyment) o maksimum 30% ilości ujętych w formularzu asortymentowo – cenowym, b)zwiększenia ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie danego pakietu (części) z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w danym formularzu asortymentowo – cenowym bez zmiany wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 2 niniejszej Umowy. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie z tytułu niewykorzystania zakresu ilościowego umowy oraz niewykorzystania całej wartości umowy. Niewykorzystanie przez Zamawiającego umowy nie wymaga podania przyczyn oraz nie powoduje powstania zobowiązań odszkodowawczych z tego tytułu. Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi w formie dostaw cząstkowych. 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) odbywać się będzie przez minimalny 24 miesięczny okres od daty zawarcia umowy lub jej obowiązywania lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne. 3. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub inną upoważnioną osobę. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia mogą być składane w formie telefonicznej. (Dotyczy pakietów: nr V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV). 4. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez pracownika Magazynu Centralnego lub inną upoważnioną osobę. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia mogą być składane w formie telefonicznej. (Dotyczy pakietów: nr I, II, III, IV). 5. W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 6. Minimalny termin dostawy przedmiotu zamówienia do dwóch lub do siedmiu dni roboczych od daty złożenia zamówienia (kryterium oceny ofert, który został opisany w Rozdziale XXII). 7.Termin dostawy liczony jest w następnym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 8. Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są to dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święto. Termin, forma płatności: 1. Termin płatności – płatność za realizację cząstkową, tj. za dostawę przedmiotu zamówienia będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności do 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności do 60 dni – termin płatności zobowiązany jest określić Wykonawca w formularzu ofertowym) po dostawie i otrzymaniu prawidłowo wystawionej faktury VAT. 2. Forma płatności – przelew. 3. W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4. Faktury w formie elektronicznej Wykonawca zobowiązany jest przesyłać wyłącznie na adres: apteka@cm-lancut.pl. (dotyczy pakietów: nr V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV) lub magazyn@cm-lancut.pl (dotyczy pakietów: nr I, II, III, IV).
Vorherige Bekanntmachung: 719771-2025
Interne Kennung: SZP/380/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I PASY DO KTG (Załącznik Nr 2.1.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi taki asortyment jak: Uniwersalny pas do mocowania do głowic urządzenia do badania KTG (kardiotokografia) – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.1.
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II OPASKI IDENTYFIKACYJNE (Załącznik Nr 2.2.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą opaski identyfikacyjne dla dzieci i dorosłych oraz noworodków i niemowląt – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.2.
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III SPRZĘT OGÓLNO – MEDYCZNY (Załącznik Nr 2.3.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi staza uciskowa automatyczna, staza automatyczna bezlateksowa jednorazowego użytku, zestaw do lewatywy, sterylne ostrza wymienne do skalpela wykonane ze stali węglowej typ swann – Morton, penseta anatomiczno – chirurgiczna, zaciskacz do pępowiny , szyna palcowa, stabilizator do rurek intubacyjnych , ustniki do gastroskopii, okularki ochronne do fototerapii dla noworodków , butelka do długotrwałego odsysania ran, sterylny rozcinacz zaciskacza do pępowiny, kieliszek do podawania leków, sterylne lusterko medyczne krtaniowe (laryngologiczne) jednorazowego użytku, wziernik uszny jednorazowego użytku , wziernik uszny typu lub równoważny WELCH ALLYN 2,75 mm, wziernik nosowy jednorazowego użytku, szpatułka laryngologiczna, pojemnik na kał z zakrętką i łopatką, śliniak jednorazowego użytku do karmienia pacjenta, worek na wymiociny, fartuch, koc ratunkowy – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.3.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV AKCESORIA DO POBIERANIA PRÓBEK MOCZU (Załącznik Nr 2.4.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą sterylne pojemniki z PP do moczu, sterylne probówki do analizy moczu, – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.4.
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V ASORTYMENT DO ZESTAWU DO TRANSPORTU NOWORODKÓW Z CPAP (Załącznik Nr 2.5.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi adapter do respiratora umożliwiający włączenie funkcji CPAP, komora nawilżania automatycznie napełniająca się wodą, noworodkowy układ do resuscytacji z zastawką PEEP, końcówki donosowe (noski) przeznaczone do użytku z układami oddechowymi do nieinwazyjnej wentylacji pacjenta, maseczki przeznaczone do użytku z układami oddechowymi do nieinwazyjnej wentylacji pacjenta, czapeczki do mocowania układów oddechowych podczas nieinwazyjnej wentylacji pacjenta, układ oddechowy do wentylacji CPAP, maska anestetyczna do resuscytacji neonatologiczna – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.5.
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI MATERIAŁ HEMOSTATYCZNY, BEZPIECZNE SKALPELE CHIRURGICZNE, USZCZELKI DO TROKARU (Załącznik Nr 2.6.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi taki asortyment jak: materiał hemostatyczny, bezpieczny skalpel chirurgiczny jednorazowego użytku, uszczelki jednorazowego użytku do trokaru,– zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.6.
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.7.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą igły Hubera do portów z drenem, zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Ciaglii z jednostopniowym rozszerzadłem, zestaw do bezpiecznej punkcji i drenażu z igłą Veressa, – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.7.
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową, gruszka typu „Ellik Bladder Evacuator” sterylna jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.8.
Interne Kennung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX MEDYCZCZNY ASORTYMENT SPECJALISTYCZNY (Załącznik Nr 2.9.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą pętle do histerektomii jednorazowego użytku, zestaw do leczenia zaburzeń statyki narządów miednicy – plastyka tylna, zestaw do leczenia zaburzeń statyki narządów miednicy – plastyka przednia, taśmy podcewkowe chirurgicznego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, płaszcz histeroskopowy – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.9.
Interne Kennung: Pakiet IX
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X SIATKI DO NAPRAWY PRZEPUKLIN, ŁATY HEMOSTATYCZNE, NARZĘDZIE DO ZAMYKANIA RAN (Załącznik Nr 2.10.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi między innymi taki asortyment jak: siatki do naprawy przepuklin, łaty hemostatyczne, anatomiczne siatki polipropylenowa do przepuklin pachwinowych, troakar jednorazowego użytku z nożem, wchłanialne, samofiksujące narzędzie do zamykania ran, igły, – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.10.
Interne Kennung: Pakiet X
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI SIATKI PRZEPUKLINOWE (Załącznik Nr 2.11.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi między innymi taki asortyment jak: nieresorbowalne siatki chirurgiczne stosowana do naprawy przepuklin brzusznych i pachwinowych – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.11.
Interne Kennung: Pakiet XI
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII JEDNORAZOWA RĘKAWICA DO UNIERUCHAMIANIA PACJENTA (Załącznik Nr 2.12.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi jednorazowa rękawica do unieruchomienia dłoni pacjenta – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.12.
Interne Kennung: Pakiet XII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO ZABIEGÓW URODYNAMICZNYCH (Załącznik Nr 2.13.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi cewnik 2-kanałowy do cystometrii i cystometrii mikcyjnej, cewnik rektalny 2 – kanałowy, cewnik 1-kanałowy, rektalny, oryginalny przewód do pompy do aparatu Solar Blue firmy MMS, przetwornik ciśnienia wodnego do aparatu Solar Blue firmy MMS wraz z kablem i okrągłą wtyczką, elektroda powierzchniowa do EMG/EKG, do aparatów urodynamicznych, przewód transmisji ciśnienia, linia manometryczna – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.13.
Interne Kennung: Pakiet XIII
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik Nr 2.14.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą dreny do pompy jednorolkowej jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.14.
Interne Kennung: Pakiet XIV