2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zeewolde Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening
Beschreibung: De gemeente Zeewolde is een gemeente die volop in ontwikkeling is. Zo wordt er volop gewerkt aan het ontwikkelen van bedrijventerreinen en woonwijken. Maar ook in de bestaande woonwijken wordt gebouwd. Om dit allemaal mogelijk te maken is de energie transitie heel belangrijk. Daarom wordt er nu ook gewerkt aan een aantal grote projecten om deze energie transitie mogelijk te maken. Voor de ruimtelijke procedures die hiervoor doorlopen moeten worden, zijn wij op zoek naar extra ondersteuning binnen het werkveld Ruimtelijke Ordening.
Interne Kennung: T125470
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000