2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Wyry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: odbiorze i zagospodarowaniu wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Wyry oraz zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), dostarczaniu właścicielom nieruchomości Gminy Wyry pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, na bioodpady, na popiół, a także pojemników i worków do segregacji, zorganizowaniu i utrzymaniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz prowadzenie Biura Obsługi Klientów (BOK). Charakterystyka Gminy Wyry: Gmina Wyry liczy ok. 8798 mieszkańców, położona jest w południowej części województwa Śląskiego, na obszarze 34,5 km2. Ilość nieruchomości zamieszkałych z zabudową jednorodzinną – ok. 2532, Ilość nieruchomości zamieszkałych z zabudową wielolokalową – ok. 15, ilość budynków w budowie – ok. 81, ilość obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów związanych z działalnością gospodarczą – ok. 147, ilość ogródków działkowych – 2, ilość cmentarzy – 3 (dane szacunkowe). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w niżej wymienionych załącznikach do SWZ: Załącznik A – Charakterystyka Gminy Wyry, Załącznik B – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, Załącznik C – Wyry – zabudowa jednorodzinna, Załącznik D – Gostyń – zabudowa jednorodzinna, Załącznik E – Nieruchomości niezamieszkałe, Załącznik F – Budynki wielolokalowe, Załącznik G – Nieruchomości – zużyte bateria oraz przeterminowane lekarstwa. Planowana średnia masa odpadów przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania umowy: 13 02 08* Oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe: 1,5 [Mg], 15 01 01, 20 01 01 Papier i Tektura: 200 Mg, 15 01 02, 20 01 39 Tworzywa sztuczne: 330 Mg, 15 01 03 Opakowania z drewna: 0,5 Mg, 15 01 04, 20 01 40 Metale: 5 Mg, 15 01 05 Opakowania wielomateriałowe: 1 Mg, 15 01 07, 20 01 02 Szkło: 250 Mg, 16 01 03 Opony: 18 Mg, 17 01 07 Odpady budowlane i rozbiórkowe: 308 Mg, 17 06 04 Materiały izolacyjne: 1 Mg, 17 03 80 Odpadowa papa:1 Mg, 17 09 04 Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 07 09 02 i 17 09 03: 5 Mg, 20 01 08 Odpady kuchenne ulegające biodegradacji: 300 Mg, 20 01 10 Odzież: 0,5 Mg, 20 01 11 Tekstylia: 0,5 Mg, 20 01 21* Lampy fluorescencyjne, inne zawierające rtęć: 0,2 Mg, 20 01 28 Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne: 6,5 Mg, 20 01 31* Przeterminowane leki: 1 Mg, 20 01 33* Zużyte baterie i akumulatory: 0,5 Mg, 20 01 36 Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: 25 Mg, 20 01 99 popiół z palenisk gospodarstw domowych: 360 Mg, 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji: 1320 Mg, 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: 1460 Mg, 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe: 430 Mg, 21 03 99 Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach - Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek: 0,1 Mg. Ceny jednostkowy podane przez Wykonawcę nie ulegną zmianie i obowiązują do końca realizacji przedmiotu umowy. Ilość wytwarzanych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Przedstawiona powyżej ilość może ulec zmianie w wyniku ograniczenia bądź zwiększenia wytwarzanych odpadów przez mieszkańców gminy w wyniku zasiedlenia nowych budynków lub wyludnienia. Podaną ilość należy traktować jako orientacyjną. Z tytułu różnic odebranych odpadów Wykonawcy nie będą przysługiwały jakiekolwiek roszczenia. Wykonawca zobowiązany jest do odebrania i zagospodarowania całej ilości odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują (stale lub sezonowo) i nie zamieszkują mieszkańcy, w tym gospodarstw, do których utrudniony jest dojazd pojazdem przeznaczonym do obierania odpadów komunalnych. Wykonawca ma obowiązek: Opracowania Harmonogramu Usług. Dostarczania mieszkańcom Gminy Wyry oraz ich ustawienia plastikowych pojemników o pojemności 120l ,240 l lub 1100 l na zmieszane odpady komunalne; kontenerów KP-4, KP-7 lub KP-10 na zmieszane odpady komunalne, bioodpady, pojemników o poj. 120 l 240 l lub 1100 l na popiół z gospodarstw domowych. Dostarczania mieszkańcom Gminy Wyry worków na odpady selektywne. Zorganizowania i prowadzenia PSZOK oraz BOK na terenie gminy Wyry. Zorganizowania zbiórki (mobilnej) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych. Zorganizowania zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w formie wystawki. Przekazywania odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnych. Prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem, tj. sporządzaniem sprawozdań
Vorherige Bekanntmachung: 672974-2024
Interne Kennung: IZP.271.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen