144072-2026 - Wettbewerb
Polen – Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks – Utrzymanie zieleni w pasie drogowym Zadanie: Pielęgnacja rabat krzewów, bylin i traw ozdobnych w roku 2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zieleni w pasie drogowym Zadanie: Pielęgnacja rabat krzewów, bylin i traw ozdobnych w roku 2026.
Interne KennungZDM-ZPU.26.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpis sposobu obliczania ceny 1) oferowaną cenę należy podać w PLN w formularzu oferty - ZAŁĄCZNIK NR 1 do SWZ, 2) cenę podaną w ofercie należy obliczyć, uwzględniając zakres zamówienia określony w niniejszej specyfikacji, 3) cena określona przez wykonawcę w ofercie nie może ulec zmianie w czasie trwania umowy z zastrzeżeniem art. 455 oraz art. 439 ustawy Pzp - wyłącznie w przypadku, gdy umowa została zawarta na okres dłuższy niż 6 miesięcy, 4) jeżeli Wykonawca składa ofertę, której wybór prowadziłby do powstania u zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług, zamawiający w celu oceny takiej oferty doliczy do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek rozliczyć zgodnie z tymi przepisami. --------------------------------------------- Informacja dotycząca ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych zawiera punkt 27 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa pielęgnacja terenów zieleni obejmująca pielęgnację rabat krzewów i bylin (łączna powierzchnia: 27 396 m²) w tym podlewanie, a także wiązanie traw ozdobnych na okres zimowy – ich szacunkowa liczba w powyższych rabatach to ok. 10.000 szt. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. 2023 poz. 1587). Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 maja 2026 r. do dnia 30 listopada 2026 r. Wykonawca w celu weryfikacji zakresu prac może skorzystać z przygotowanych map online: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=113705755 Wykonawca zobowiązany jest do regularnego utrzymywania rabat w okresie obowiązywania umowy na wysokim poziomie estetyki oraz do zapewnienia optymalnych warunków rozwoju dla roślin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. ------------------------------------------------- Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1, pkt 7 ustawy pzp. Zamówienie jest ujęte w planie zamówień na 2026 r. pod pozycją 2.3.9 Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji