See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62
Interne Kennung: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64
Interne Kennung: Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66
Interne Kennung: Zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67
Interne Kennung: Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68
Interne Kennung: Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69
Interne Kennung: Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70
Interne Kennung: Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71
Interne Kennung: Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72
Interne Kennung: Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73
Interne Kennung: Zadanie nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74
Interne Kennung: Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75
Interne Kennung: Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76
Interne Kennung: Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77
Interne Kennung: Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78
Interne Kennung: Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79
Interne Kennung: Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80
Interne Kennung: Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81
Interne Kennung: Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82
Interne Kennung: Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83
Interne Kennung: Zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84
Interne Kennung: Zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85
Interne Kennung: Zadanie nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86
Interne Kennung: Zadanie nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87
Interne Kennung: Zadanie nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 88
Interne Kennung: Zadanie nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 89
Interne Kennung: Zadanie nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90
Interne Kennung: Zadanie nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91
Interne Kennung: Zadanie nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 92
Interne Kennung: Zadanie nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93
Interne Kennung: Zadanie nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94
Interne Kennung: Zadanie nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 95
Interne Kennung: Zadanie nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 96
Interne Kennung: Zadanie nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97
Interne Kennung: Zadanie nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 98
Interne Kennung: Zadanie nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 99
Interne Kennung: Zadanie nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100
Interne Kennung: Zadanie nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101
Interne Kennung: Zadanie nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 102
Interne Kennung: Zadanie nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103
Interne Kennung: Zadanie nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104
Interne Kennung: Zadanie nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105
Interne Kennung: Zadanie nr 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106
Interne Kennung: Zadanie nr 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107
Interne Kennung: Zadanie nr 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr 108
Interne Kennung: Zadanie nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109
Interne Kennung: Zadanie nr 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110
Interne Kennung: Zadanie nr 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111
Interne Kennung: Zadanie nr 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112
Interne Kennung: Zadanie nr 112
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113
Interne Kennung: Zadanie nr 113
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114
Interne Kennung: Zadanie nr 114
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 115
Interne Kennung: Zadanie nr 115
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116
Interne Kennung: Zadanie nr 116
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117
Interne Kennung: Zadanie nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 118
Interne Kennung: Zadanie nr 118
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie nr 119
Interne Kennung: Zadanie nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie nr 120
Interne Kennung: Zadanie nr 120
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121
Interne Kennung: Zadanie nr 121
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122
Interne Kennung: Zadanie nr 122
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 123
Interne Kennung: Zadanie nr 123
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 124
Interne Kennung: Zadanie nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125
Interne Kennung: Zadanie nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr 126
Interne Kennung: Zadanie nr 126
Los: LOT-0127
Titel: Zadanie nr 127
Interne Kennung: Zadanie nr 127
Los: LOT-0128
Titel: Zadanie nr 128
Interne Kennung: Zadanie nr 128
Los: LOT-0129
Titel: Zadanie nr 129
Interne Kennung: Zadanie nr 129
Los: LOT-0130
Titel: Zadanie nr 130
Interne Kennung: Zadanie nr 130
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr 131
Interne Kennung: Zadanie nr 131
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr 132
Interne Kennung: Zadanie nr 132
Los: LOT-0133
Titel: Zadanie nr 133
Interne Kennung: Zadanie nr 133
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie nr 134
Interne Kennung: Zadanie nr 134
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie nr 135
Interne Kennung: Zadanie nr 135
Los: LOT-0136
Titel: Zadanie nr 136
Interne Kennung: Zadanie nr 136
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie nr 137
Interne Kennung: Zadanie nr 137
Los: LOT-0138
Titel: Zadanie nr 138
Interne Kennung: Zadanie nr 138
Los: LOT-0139
Titel: Zadanie nr 139
Interne Kennung: Zadanie nr 139
Los: LOT-0140
Titel: Zadanie nr 140
Interne Kennung: Zadanie nr 140
Los: LOT-0141
Titel: Zadanie nr 141
Interne Kennung: Zadanie nr 141
Los: LOT-0142
Titel: Zadanie nr 142
Interne Kennung: Zadanie nr 142
Los: LOT-0143
Titel: Zadanie nr 143
Interne Kennung: Zadanie nr 143
Los: LOT-0144
Titel: Zadanie nr 144
Interne Kennung: Zadanie nr 144
Los: LOT-0145
Titel: Zadanie nr 145
Interne Kennung: Zadanie nr 145
Los: LOT-0146
Titel: Zadanie nr 146
Interne Kennung: Zadanie nr 146
Los: LOT-0147
Titel: Zadanie nr 147
Interne Kennung: Zadanie nr 147
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie nr 148
Interne Kennung: Zadanie nr 148
Los: LOT-0149
Titel: Zadanie nr 149
Interne Kennung: Zadanie nr 149
Los: LOT-0150
Titel: Zadanie nr 150
Interne Kennung: Zadanie nr 150
Los: LOT-0151
Titel: Zadanie nr 151
Interne Kennung: Zadanie nr 151
Los: LOT-0152
Titel: Zadanie nr 152
Interne Kennung: Zadanie nr 152
Los: LOT-0153
Titel: Zadanie nr 153
Interne Kennung: Zadanie nr 153