See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis i Konserwacja Systemów wchodzących w skład Zintegrowanego Sytemu Bezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest usługa polegająca na serwisie i konserwacji ZSB w Terminalu A / Strefie AB, CDE, w budynkach oraz obiektach oddalonych Lotniska Chopina w Warszawie z podziałem na części: Część 1: Serwis i Konserwacja Systemu Kontroli Dostępu (Siemens), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (Siemens), Systemu Integrującego (Siemens) w budynku Terminala A / Strefa CDE oraz w budynkach i obiektach oddalonych Część 2: Serwis i Konserwacja Systemu Kontroli Dostępu (Nedap), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (Nedap) w budynku Terminala A / Strefa AB oraz budynkach i obiektach oddalonych. Część 3: Serwis i Konserwacja Systemu Telewizji Dozorowej IP (Avigilion), Systemu Telewizji Dozorowej (Analogowej) oraz Systemu Integrującego ZSB (Gemos) w budynku Terminala A / Strefa AB, CDE oraz budynkach i obiektach oddalonych. Zakres usług: • Konserwacja - zaplanowane, okresowe działania polegające na pomiarach, przeglądach, sprawdzaniu, próbach technicznych, czyszczeniu i innych czynnościach realizowanych w celu utrzymania sprawności systemu. Wykonanie konserwacji i przeglądu wszystkich elementów systemów 2 razy w roku (co 6 miesięcy). • Serwis - usuwanie awarii, usterek, naprawy oraz inne prace serwisowe niezbędne do utrzymania w stanie stałej sprawności eksploatacyjnej ZSB. Naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów realizowane są zgodnie z metodyką i zaleceniami producenta posiadanego sprzętu. • Aktualizacja oprogramowania - dostarczanie i instalowanie aktualizacji oprogramowania. Wsparcie urządzeń i systemów będzie świadczone w siedzibie PPL S.A. i musi obejmować prawo do aktualizacji wersji oprogramowania urządzeń i systemów przy wsparciu producenta.
Vorherige Bekanntmachung: 450873-2025
Interne Kennung: 157/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1 - Serwis i Konserwacja Systemu Kontroli Dostępu (Siemens), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (Siemens), Systemu Integrującego (Siemens) w budynku Terminala A / Strefa CDE oraz budynkach i obiektach oddalonych.
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest usługa polegająca na serwisie i konserwacji ZSB w Terminalu A / Strefie AB, CDE, w budynkach oraz obiektach oddalonych Lotniska Chopina w Warszawie. Zakres usług: • Konserwacja - zaplanowane, okresowe działania polegające na pomiarach, przeglądach, sprawdzaniu, próbach technicznych, czyszczeniu i innych czynnościach realizowanych w celu utrzymania sprawności systemu. Wykonanie konserwacji i przeglądu wszystkich elementów systemów 2 razy w roku (co 6 miesięcy). • Serwis - usuwanie awarii, usterek, naprawy oraz inne prace serwisowe niezbędne do utrzymania w stanie stałej sprawności eksploatacyjnej ZSB. Naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów realizowane są zgodnie z metodyką i zaleceniami producenta posiadanego sprzętu. • Aktualizacja oprogramowania - dostarczanie i instalowanie aktualizacji oprogramowania. Wsparcie urządzeń i systemów będzie świadczone w siedzibie PPL S.A. i musi obejmować prawo do aktualizacji wersji oprogramowania urządzeń i systemów przy wsparciu producenta.
Interne Kennung: 157/PN/ZP/TL/25-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp.
Los: LOT-0005
Titel: Część 2 – Serwis i Konserwacja Systemu Kontroli Dostępu (Nedap), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (Nedap) w budynku Terminala A / Strefa AB oraz budynkach i obiektach oddalonych.
Interne Kennung: 157/PN/ZP/TL/25-2
Los: LOT-0006
Titel: Część 3 – Serwis i Konserwacja Systemu Telewizji Dozorowej IP (Avigilion), Systemu Telewizji Dozorowej (Analogowej) oraz Systemu Integrującego ZSB (Gemos) w budynku Terminala A / Strefa AB, CDE oraz budynkach i obiektach oddalonych.
Interne Kennung: 157/PN/ZP/TL/25-3