See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van parkbossen in West- en Oost-Vlaanderen (8 percelen)
Beschreibung: Onderhoud van parkbossen in West- en Oost-Vlaanderen. De opdracht bestaat uit 8 percelen met geografisch gegroepeerde domeinen en parken: - Perceel 1: Arboretum Koekelare - Perceel 2: Parkbos ter kerst - Perceel 3: Parkbos Kosmos - Perceel 4: Balokken - Perceel 5: parkbos Preshoekbos - Perceel 6: Meikensbossen - Perceel 7: Domeinen Parkbos Gent - Perceel 8: Wippehoek. De uit te voeren werkzaamheden omvatten het regulier groenonderhoud in de verschillende domeinen en parken. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit diverse maaiwerkzaamheden (gazon, hooiland, e.d.) alsook het scheren van hagen, vellen of snoeien van bomen, bestrijden van ongewenste vegetatie, enz. De opdracht (per perceel) kan maximaal 3 keer met één jaar worden verlengd. De vereiste UEA moeten verplicht bij de offerte worden gevoegd. Meer info zie bestek en bijlagen. Voor alle bepalingen betreffende de uitsluitingsgronden en de eisen inzake de selectiecriteria: zie bestek.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2024-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Arboretum Koekelare
Beschreibung: De uit te voeren werkzaamheden omvatten het regulier groenonderhoud. Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Parkbos ter kerst
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Parkbos Kosmos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Balokken
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: parkbos Preshoekbos
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Meikensbossen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Domeinen Parkbos Gent
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Wippehoek
Interne Kennung: 8
144173-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2024-06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77313000 Parkonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Arboretum Koekelare
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Parkbos ter kerst
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Parkbos Kosmos
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Balokken
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: parkbos Preshoekbos
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Meikensbossen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Domeinen Parkbos Gent
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Wippehoek
Interne identificatiecode: 8