144186-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Seitenstapler – EOA Levering van zijladers inclusief afzetcontainers en R&O onderhoudscontract
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEOA Levering van zijladers inclusief afzetcontainers en R&O onderhoudscontract
BeschreibungOverheidsopdracht voor de levering van twee (2) zijladers (en optioneel een derde (3e) zijlader) en drie (3) afzetcontainers per zijlader (wisselcontainers) inclusief R&O onderhoudscontract. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 1.600.000,00 excl. btw waarbij rekening is gehouden met het optioneel afnemen van een derde (3e) afzetcontainer. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze raming.
Interne Kennung2025-037058
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418930 Seitenstapler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1