See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisowe poza granicami RP w ramach PKW Rumunia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi serwisowe poza granicami RP w ramach PKW Rumunia.
Interne Kennung: 18/CZ-SAM/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi serwisowe poza granicami RP w ramach PKW Rumunia
Interne Kennung: Usługi serwisowe poza granicami RP w ramach PKW Rumunia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z zamówienia opcjonalnego (prawo opcji), na zakup TŚM dotyczących przedmiotu zamówienia na podstawie kosztorysu przedstawionego każdorazowo przez Wykonawcę. Realizacja prawa opcji może nastąpić w dowolnym momencie w trakcie realizacji umowy, poprzez zapytanie złożone Wykonawcy na zasadach określonych w § 7 umowy. Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, łącznie do wartości maksymalnej umowy, o której mowa w ust. 11 umowy. Realizacja prawa opcji oraz ustalenie zakresu nastąpi pod warunkiem zapewnienia (przydzielenia) w planie finansowym na 2026 rok, środków na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy, a w przypadku ograniczenia tych środków w zakresie i do wysokości środków określonych w zmienionym planie finansowym. W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości, bądź wcale lub w razie nieziszczenia się warunków, pozwalających na skorzystanie z opcji, jak również ograniczenia wysokości środków w planie finansowym na realizację tych zadań, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Strony zgodnie ustalają, że maksymalna wartość prawa opcji na zakup TŚM nie przekroczy kwoty 6 500 000,00 zł brutto po przydzieleniu środków finansowych na ten cel.