144247-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Doppler-UKW-Drehfunkfeuer (DVOR) – Reneval of radionavigation DVOR systems III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReneval of radionavigation DVOR systems III
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka: - 1 kusu radionavigačního zařízení DVOR pro instalaci na stávajících pracovištích OKL-Praha. - 1 ks radionavigačního zařízení DVOR pro instalaci na stávajících stanovištích OTA-Ostrava (platí vyhrazené změny závazku). - 1 kus DVOR pro účely laboratorního testování.
Interne Kennung13247/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v souladu s §56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34964000 Doppler-UKW-Drehfunkfeuer (DVOR)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32221000 Funkbaken
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku dle § 100 zákona se vztahuje na dodávku 1 ks radionavigačního zařízení DVOR pro instalaci na místě ve stávajících lokalitách OTA-Ostrava. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky a vyhrazené změny závazku dle § 100 zákona je uveden v příloze č. 1 zadávací dokumentace - smlouva č. 207/2024/IS/090 (dále jen „smlouva“).