144250-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Schwimmbäder – Budowa kąpieliska otwartego na terenie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kąpieliska otwartego na terenie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa kąpieliska otwartego w formule zaprojektuj i wybuduj, na który składa: niecka basenowa, dwie zjeżdżalnie wodne, wodny plac zabaw, komora podziemna, budynek zaplecza, boisko do siatkówki plażowej, instalacja fotowoltaiczna 50 kWp wraz z zagospodarowaniem terenu zgodnie z opracowanym projektem. Roboty nie objęte dokumentacją: - budowa dwóch nowych studni wodomierzowych wraz z przebudową przyłącza wody do budynku Parku Wodnego oraz Hotelu Neo wg odrębnego projektu - nowa nawierzchnia pokrycia dachowego z membrany dachowej PCV 1,5 mm wraz z obróbkami blacharskimi nad budynkiem technicznym , po usunięciu skarpy i zielonego dachu Roboty wyłączone z postępowania : - wyposażenie plaży gastronomii UWAGA Wykonawca powinien skalkulować w wycenie zamówienia zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie z PINB Tarnowskie Góry do dnia 30.05.2028. Wykonawca zobowiąże się do napełnienia na własny koszt niecki basenowej wodą, która w dniu 30.05.2028 będzie spełniać parametry wody basenowej zgodnie z obowiązującą normą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, oraz dodatkowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1a, dokumentacja projektowa - załącznik nr 1b do SWZ oraz wzór umowy.
Interne Kennung: ZP.3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.6/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage