144259-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinsoftwarepaket – Rozvoj a podpora lékárenského informačního systému
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj a podpora lékárenského informačního systému
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění funkčního lékárenského informačního systému pro jednotnou podporu a řízení všech lékárenských procesů ve FN Ostrava, včetně poskytování služeb technické podpory, servisu a rozvoje dle požadovaných parametrů. Bližší informace k předmětu plnění jsou u vedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne KennungOŘN-68/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz. ZD