2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników do WER Niepołomice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników do WER Niepołomice. Zamówienie będzie polegać na transporcie osób pojazdami Wykonawcy we wszystkie dni tygodnia zgodnie z rozkładem jazdy autobusów i busów stanowiącym Załącznik nr 1 do wzoru umowy oraz Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, że w ramach jednego kursu realizowane będą dwie trasy (przywiezienie i odwiezienie pracowników). Do realizacji poszczególnych kursów niezbędne są środki transportu (autobusy i busy) w zależności od ilości osób do przewiezienia na wskazaną godzinę. Za dobór odpowiednich środków transportu na poszczególnych kursach odpowiada Wykonawca.
Interne Kennung: BZ.26.80.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy, w szczególności polegającej na zmianie godzin, dni obiegu kursów lub na likwidacji danego kursu wskazanego Załącznikiem nr 1 do Umowy i związanego z tym zmniejszenia ilości kilometrów, o których mowa w § 1 ust. 4 Umowy (załącznik nr 6 do SWZ), maksymalnie o 40% przyjętej szacunkowej liczby kilometrów, stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (prawo opcji).