144326-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Trzciel.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Trzciel.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Trzciel. Usługa odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Trzciel obejmuje: 1) Selektywne odbieranie odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Trzciel) następujących frakcji odpadów: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) przeterminowanych leków, c) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, d) elektrycznych i elektronicznych wraz ze sprzętem AGD, e) odpadów budowlanych i rozbiórkowych – gruz budowlany, f) zużytych opon, g) odpadów zielonych, h) papieru i tektury, i) szkła w tym szkła bezbarwnego i szkła kolorowego, j) tworzywa sztucznego, k) opakowań wielomateriałowych, l) odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym odpadów opakowaniowych ulegających biodegradacji.
Interne KennungGI.271.01.2025.RJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001