2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, telefaksów i skanerów - nr sprawy: 2/ZP/2026
Beschreibung: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, telefaksów i skanerów w okresie 15 miesięcy
Interne Kennung: 2/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten, 30192320 Druckerbänder, 30124500 Scannerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, telefaksów i skanerów.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, telefaksów i skanerów w okresie 15 miesięcy.