2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 1. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Biura Oddziału GDDKiA w Rzeszowie. Część nr 2. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonu w Przemyślu. Część nr 3. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonu w Krośnie. Część nr 4. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Rejonu w Lesku Część nr 5. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Rejonu w Nisku. Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 1. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Biura Oddziału GDDKiA w Rzeszowie. Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026.1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 2. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonu w Przemyślu. Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026.2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 3. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonu w Krośnie. Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026.3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 4. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Rejonu w Lesku Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026.4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów okresowych i napraw pojazdów samochodowych GDDKiA Oddział w Rzeszowie z podziałem na 5 części: Przedmiotem zamówienia są Usługi polegające na wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw awaryjnych i remontach pojazdów samochodowych do bieżącego i zimowego utrzymania i Rejonów w Przemyślu, Krośnie, Lesku i Nisku. Zakres usług określony został w Opisach przedmiotu zamówienia dla pojazdów samochodowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 5. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw awaryjnych pojazdów samochodowych i przyczep lekkich będących w użytkowaniu Rejonu w Nisku. Wartość zamówienia powyżej 140 000 EUR. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne Kennung: O/RZ.D-3.2421.3.2026.5