See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slimme klimaatregeling (Smart Climate Control)
Beschreibung: Smart Climate Control (SCC) voor verwarmings- en koelapparatuur van onze Substationgebouwen in België. Het SCC-systeem moet kunnen worden geïntegreerd in nieuwe en bestaande installaties met minimale complexiteit.
Interne Kennung: WS2342662668
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS2342662668 - 1 - Smart Climate Control - Box om warmteblazer en wandconvectoren te verbinden
Beschreibung: Perceel 1 betreft een kastje dat via een wisselstroomrelais wordt aangesloten op de verwarmingsblazer en de wandconvectoren. Het heeft een lokale knop en een scherm om de kamertemperatuur weer te geven. Hij moet online en offline werken. De box moet de kamertemperatuur altijd tussen de gewenste drempels houden. Gebruikers kunnen om een "comforttemperatuur" vragen via een mobiele webapp (ontwikkeld door Elia). De box ontvangt de informatie over het schema en verwarmt de kamer dienovereenkomstig. Bovendien kan een lokale knop een tijdelijke "comforttemperatuur" starten voor een definieerbare periode. De oplossing mag niet afhankelijk zijn van een cloudinfrastructuur buiten de cloud van Elia. Er wordt rekening gehouden met een snelle implementatie en de snelheid van de installatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6 + 2 jaren
Los: LOT-0002
Titel: WS2342662668 - 2 - Smart Climate Control - Box om warmtepomp aan te sluiten met ModBus-protocol
Beschreibung: Perceel 2 is voor een kastje dat wordt aangesloten op een warmtepomp via het ModBus-protocol. De warmtepomp kan worden gebruikt voor verwarming en koeling. Het heeft een lokale knop en een scherm om de kamertemperatuur weer te geven. Hij moet online en offline werken. De box moet de kamertemperatuur altijd tussen de gewenste drempelwaarden houden. Gebruikers kunnen om een "comforttemperatuur" vragen via een mobiele webapp (ontwikkeld door Elia). De box ontvangt de informatie over het schema en verwarmt/koelt de kamer dienovereenkomstig. Bovendien kan een lokale knop een tijdelijke "comforttemperatuur" instellen voor een definieerbare periode. De oplossing mag niet afhankelijk zijn van een cloudinfrastructuur buiten de cloud van Elia. Er wordt rekening gehouden met een snelle implementatie en de snelheid van de installatie.
Interne Kennung: 2