144342-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Wärmepumpen – Komplexní technologie na optimalizaci využití energie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní technologie na optimalizaci využití energie
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka technologií na optimalizaci využití energie sestávající z dodávky funkčně provázaného energetického systému pro přípravu teplé vody zahrnujícího zdroj tepla, akumulaci elektrické energie a nadřazené řízení provozu, včetně jejich instalace a zajištění řádného chodu. Cílem je dosažení automatizovaného využívání vlastní vyrobené elektrické energie, snížení spotřeby primární energie a zajištění spolehlivého provozu objektů ve správě zadavatele. Systém musí umožnit: • automatické řízení zdrojů tepla podle dostupnosti energie, • řízené nabíjení a vybíjení akumulace, • regulaci přetoků nebo příkonu, • nouzový provoz zdroje tepla. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKomplexní technologie na optimalizaci využití energie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
LosLOT-0001