144358-2025 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w granicach administracyjnych Miasta Sławno
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w granicach administracyjnych Miasta Sławno
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wskazanych w opisie zamówienia rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w granicach administracyjnych Miasta Sławno. 2) Przewidywana łączna masa odpadów 3.775,01 Mg. 3) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania harmonogramu odbierania odpadów z terenów zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej obejmujący odbiór odpadów komunalnych niesegregowanych oraz selektywnie zbieranych z podziałem na poszczególne rodzaje odpadów. 4) Odpady zebrane od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miasto Sławno Wykonawca zobowiązany jest przekazać właścicielowi Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie. 5) Zorganizowanie wycieczki edukacyjnej do Instalacji Komunalnej dla uczniów z klas V szkół podstawowych nr 2 i nr 3 w Sławnie i zorganizowanie kampanii edukacyjnej.
Interne Kennung: ZW.271.1.2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 3 775,01 Tonnen