2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeelsplanningsapplicatie AGM en AGZ
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, inrichting, implementatie, onderhoud en ondersteuning van een personeelsplanningsapplicatie voor beide bedrijfsonderdelen, inclusief de noodzakelijke koppelingen met name met AFAS. Twee bedrijfsonderdelen van VGGM met gezamenlijk circa 475 gebruikers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1