See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych do siedziby Zamawiającego, określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 109808-2025
Interne Kennung: 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z powodu nierozstrzygnięcia znacznej części zadań w poprzednim postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert, wynikająca z konieczności zagwarantowania dostaw produktów farmaceutycznych służących obowiązkowi zachowania ciągłości udzielania świadczeń medycznych. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33621300 Antianämika, 15911000 Alkoholische Getränke, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: 02
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: 07
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: 08
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: 09
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: 15