144539-2025 - Wettbewerb
Polen – Schokolade – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych wydawanych Honorowym Dawcom Krwi w ramach zrównoważenia wysiłku energetycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych wydawanych Honorowym Dawcom Krwi w ramach zrównoważenia wysiłku energetycznego
Beschreibung: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych wydawanych Honorowym Dawcom Krwi w ramach zrównoważenia wysiłku energetycznego
Interne Kennung: 4/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter, 15332260 Nusspasten, 15812100 Konditorwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa czekolad
Beschreibung: Część nr 1: Dostawa czekolad
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, która nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa masła orzechowego i ciastek zbożowych
Beschreibung: Część nr 2: Dostawa masła orzechowego i ciastek zbożowych
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter, 15332260 Nusspasten