See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425161-2024
Interne Kennung: PZP/TWD/02917/2024/94/P/PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz1 Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: część nr 1 postępowanie pn. "Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Los: LOT-0002
Titel: cz2 Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: cz nr 2 postępowanie pn. "Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. "
Los: LOT-0003
Titel: cz3 Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: cz nr 3 postępowanie pn. "Dostawa wentylatorów lutniowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. "