See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koolstofcertificaten via Biobased Bouwmaterialen - TELERS 2026
Beschreibung: Nationaal Groenfonds voert in opdracht van het Ministerie van LVVN een aanbesteding uit met het Investeringsfonds Stimulering Grondstoffen Biobased Bouwen. Er zijn voor 2026 twee budgetten, in twee Modules. Met de middelen van Module 1 van het investeringsfonds zal Groenfonds Koolstofcertificaten kopen, die via Biobased Bouwmaterialen worden gecreëerd. De beoogde leveranciers van deze Koolstofcertificaten zijn de telers van de gewassen c.q. biobased grondstoffen. 2.500.000 Euro
Interne Kennung: 101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Inschrijvingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hennep aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas hennep, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd uiterlijk eind 2028 600.000 Euro
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stro, aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas stro, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd uiterlijk eind 2028 200.000 Euro
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: (Tuinbouw)reststromen
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met reststromen (dus niet hoofdgewassen) die bij verwerking van gewassen en onderhoud van percelen vrijkomen uit land- en tuinbouw alsmede natuurbeheer en bosbouw, en geleverd worden uiterlijk eind 2028 150000
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Miscanthus, aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas Miscanthus, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd uiterlijk eind 2031 250000
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Mammoetgras, aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas Miscanthus, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd uiterlijk eind 2031 200000
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Miscanthus & Mammoetgras, reeds aangepland
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met (één van) de gewassen miscanthus en mammoetgras, welke reeds zijn aangeplant, en geleverd worden uiterlijk eind 2028 150.000 euro
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Wilgen, aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas wilgen, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd worden uiterlijk eind 2031 250.000 Euro
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0010
Titel: Paulownia, aanplant 2026
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met het gewas Paulownia, welke aangeplant wordt in 2026, en geleverd worden uiterlijk eind 2031. Hierbij zijn invasieve soorten zoals P. tomentosa niet toegestaan. 100.000 Euro
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Hout, FSC of PFC gecertificeerd
Beschreibung: Koolstofcertificaten die gecreëerd worden met (FSC of PFC gecertificeerd) hout, en geleverd worden uiterlijk eind 2028. De toepassing moet in constructief bouwmateriaal zijn, niet in plaatmateriaal. 300000
Interne Kennung: 11