144566-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mahlmaschinen – „ZEPS s.r.o. – výstavba nové kompostárny“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„ZEPS s.r.o. – výstavba nové kompostárny“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka drtící a třídící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
Interne Kennung„ZEPS s.r.o. – výstavba nové kompostárny“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - drtící technologie
BeschreibungPředmětem části 1 zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 1 - drtící technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
LosLOT-0002
TitelČást 2 - třídící technologie
BeschreibungPředmětem části 2 zakázky je dodávka třídící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 2 - třídící technologie
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen