2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR, a także SIEM z komponentami SOAR i ASM do automatycznego wykrywania, analizy i reakcji na incydenty dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z utrzymaniem.
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR, a także SIEM z komponentami SOAR i ASM do automatycznego wykrywania, analizy i reakcji na incydenty dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z utrzymaniem.
Vorherige Bekanntmachung: 19452-2026
Interne Kennung: ZP/PN/112/25/NIT/AW/JOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zadanie