2. Verfahren
Verfahren
Titel: 95-2025 Onderhoud begraafplaatsen 2026-2027 gemeente Groningen
Beschreibung: Onderhouden van verschillende begraafplaatsen inde gemeente Groningen. Het betreft de begraafplaatsen: Noorderbegraafplaats, Zuiderbegraafplaats,Selwerderhof, Hoogkerk nieuw, Hoogkerk oud,Leegkerk, Eshof en Harenerhof. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het maaien van grasvelden - traditioneel beheer (machinaal en handmatig) - Het maaien van grasvelden - bloemrijk gras- nectar onder het mes - Het knippen en afsteken van graskanten - Het maaien rondom obstakels Zie bestek
Interne Kennung: 95-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bestek Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 maart 2026 en eindigt op 29 februari 2028.