See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Sub)domeinconcessies betreffende de uitbating van strandbars en kinderparken op het strand
Beschreibung: De marktbevragingsprocedure heeft betrekking op twee (2) percelen, m.n.: - Perceel 1 inzake de strandbarconcessies; - Perceel 2 inzake de kinderparkconcessies. Een Kandidaat kan slechts voor één (1) van de beide percelen een Voorstel indienen. De procedure tot toewijzing van de Concessie(s) wordt gevoerd met toepassing van de beginselen van behoorlijk bestuur, zoals het transparantiebeginsel, het beginsel der eerlijke mededinging en het gelijkheidsbeginsel. De regels m.b.t. de toewijzing en uitvoering van de Concessie zijn vermeld in de Concessieleidraad en de daarbij gevoegde Bijlagen (de “Concessiedocumenten”). De Concessie is niet onderworpen aan de Wet van 17 juni 2016 betreffende de concessieovereenkomsten, noch aan het Koninklijk Besluit van 25 juni 2017 betreffende de plaatsing en de algemene uitvoeringsregels van de concessieovereenkomsten, aangezien deze regelgeving niet van toepassing is op domeinconcessies. De Concessie is evenmin onderworpen aan de reglementering inzake overheidsopdrachten. Ook de reglementering inzake handelshuur is niet van toepassing op onderhavige Concessie. Het betreft immers geen handelshuurovereenkomst.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92332000 Dienstleistungen an Stränden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Strandbarconcessies
Beschreibung: Het strand is ingedeeld in de volgende vier (4) zones: -Zone Heist; ‘Baai van Heist tot Anemonenlaan’ -Zone Duinbergen; ‘ Anemonenlaan tot Meerlaan’ -Zone Knokke; ‘Meerlaan tot Duindistelstraat’ -Zone Zoute; ‘’Duindistelstraat tot het Zwin’. Er kunnen maximaal vierentwintig (24) strandbarconcessies worden verleend. Elke Kandidaat kan slechts één (1) Concessie (= één (1) lot) toegewezen krijgen. Elke Kandidaat kan slechts een Voorstel indienen voor één (1) zone, m.n. de zone die het best past bij zijn unieke eigenheid en doelgroep. Een Voorstel dat betrekking heeft op meerdere zones wordt verworpen. De Kandidaat geeft in zijn Voorstel ook duidelijk zijn voorkeursvolgorde op voor wat betreft de loten die in de door hem gekozen zone zijn gelegen. De Concessiegever behoudt zich het recht voor om het Voorstel waarin de bedoelde voorkeursvolgorde ontbreekt, buiten beschouwing te laten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Kinderparkconcessies
Beschreibung: Er kunnen maximaal twee (2) kinderparken worden ingericht op het strand, m.n. op de volgende locaties: •Lot A in zone Heist (45 meter breedte en 60 meter diepte: 2.700 m2): zie Bijlage 6A en Bijlage 6W • Lot B in zone Knokke (60 meter breedte en 45 meter diepte: 2.700 m2): zie Bijlage 6I en Bijlage 6X Elke Kandidaat kan slechts een Voorstel indienen voor één (1) van de beide loten (A of B), m.n. het lot dat het best past bij zijn unieke eigenheid en doelgroep. Een Voorstel dat betrekking heeft op de beide loten wordt verworpen. Elke Kandidaat kan slechts één (1) Concessie (lot) toegewezen krijgen.