2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACCOUNTANTSDIENSTEN
Beschreibung: Heemstede wil een accountant selecteren die qua profiel en functievervulling, naar het oordeel van de gemeente, goed bij Heemstede past en die zijn diensten tegen een concurrerende prijs aanbiedt. Van de accountant wordt verwacht dat deze beschikt over: • Een open en kritische houding ten opzichte van de organisatie van de gemeente Heemstede; • Een adviesorganisatie die zelf in staat is de processen met kennis en mankracht te ondersteunen. • Goede sociale vaardigheden en het vermogen om te kunnen communiceren met alle betrokkenen in het proces. Zie voor de scope van de opdracht en overige informatie het aanbestedingsdocument.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Heemstede wil een accountant selecteren die qua profiel en functievervulling, naar het oordeel van de gemeente, goed bij Heemstede past en die zijn diensten tegen een concurrerende prijs aanbiedt. Van de accountant wordt verwacht dat deze beschikt over: • Een open en kritische houding ten opzichte van de organisatie van de gemeente Heemstede; • Een adviesorganisatie die zelf in staat is de processen met kennis en mankracht te ondersteunen. Zie voor de scope en overige informatie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.