2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na nákup balícího a obalového matriálu
Beschreibung: Zavedení DNS rozděleného do dvou kategorií na nákup balícího a obalového materiálu dle aktuálních potřeb zadavatele na dobu neurčitou. Kategorie č. 1 - Dodávky zatavovacích misek a příslušenství Kategorie č. 2 - Dodávky ostatního balícího a obalového materiálu.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení DNS rozděleného do dvou kategorií na nákup balícího a obalového materiálu dle aktuálních potřeb zadavatele, ve kterém se dodavatelé kvalifikují pro další účast v dílčích veřejných zakázkách vyhlášených v DNS. K zadávání jednotlivých veřejných zakázek v rámci DNS dochází ve druhé fázi. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek bude podrobně specifikován (množství, rozsah, kvalita) až v dílčích veřejných zakázkách. DNS je rozdělen do dvou kategorií podle předmětu plnění dílčích zakázek: Kategorie č. 1 - Dodávky zatavovacích misek a příslušenství Kategorie č. 2 - Dodávky ostatního balícího a obalového materiálu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky zatavovacích misek a příslušenství - Kategorie I
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup zatavovacích misek a příslušenství (dále jen „Zboží“) včetně dopravy na místo plnění určené zadavatelem dle požadované technické specifikace Zboží uvedených v Přílohách Výzvy.
Interne Kennung: Kategorie I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221130 Lebensmittelbehälter