See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12. Niniejsze zamówienie składa się z następujących części: Część 1 Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – frakcja powyżej 80 mm (tzw. balast) – frakcja nadsitowa - w ilości minimum 2 000 Mg do maksimum 5 500 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (kod 15 01 06), odzieży (kod 20 01 10), tekstyliów (20 01 11) poprzez przejście ich przez linię sortowniczą. Odpady po przejściu przez małą kabinę sortowniczą, która przeznaczona jest na wyjęcie przez sortowaczy odpadów tarasujących trafiają na przesiewacz wibracyjny typu kaskadowego. Na przesiewaczu oddzielana jest frakcja podsitowa, zaś frakcja nadsitowa, z której powstają odpady będące przedmiotem zamówienia, kierowana jest do dużej kabiny sortowniczej, w której wybierane są odpady opakowaniowe typu szkło, makulatura, butelki PET, opakowania wielomateriałowe, folie nadające się do recyklingu. Na separatorach magnetycznych i niemagnetycznych wybierane są metale żelazne i nieżelazne. Pozostałe odpady tzw. balast stanowią przedmiot zamówienia. Skład odpadów może ulec zmianie w zależności od morfologii odpadów dowożonych do ZUOK Spytkowo. Odpad w postaci niebelowanej (luzem). Odpady są przechowywane na placach magazynowych. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Część 2 Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja powyżej 80 mm powstała ze zmielonych odpadów wielkogabarytowych w ilości minimum 1 000 Mg do maksimum 2 000 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają z odpadów wielkogabarytowych poprzez częściowe odebranie z nich elementów drewnianych i metalowych i rozdrobnienie w terminatorze. Skład odpadów może ulec zmianie w zależności od składu odpadów wielkogabarytowych dowożonych do ZUOK Spytkowo. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 762729-2025
Interne Kennung: 2721/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – frakcja powyżej 80 mm (tzw. balast) – frakcja nadsitowa - w ilości minimum 2 000 Mg do maksimum 5 500 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (kod 15 01 06), odzieży (kod 20 01 10), tekstyliów (20 01 11) poprzez przejście ich przez linię sortowniczą. Odpady po przejściu przez małą kabinę sortowniczą, która przeznaczona jest na wyjęcie przez sortowaczy odpadów tarasujących trafiają na przesiewacz wibracyjny typu kaskadowego. Na przesiewaczu oddzielana jest frakcja podsitowa, zaś frakcja nadsitowa, z której powstają odpady będące przedmiotem zamówienia, kierowana jest do dużej kabiny sortowniczej, w której wybierane są odpady opakowaniowe typu szkło, makulatura, butelki PET, opakowania wielomateriałowe, folie nadające się do recyklingu. Na separatorach magnetycznych i niemagnetycznych wybierane są metale żelazne i nieżelazne. Pozostałe odpady tzw. balast stanowią przedmiot zamówienia. Skład odpadów może ulec zmianie w zależności od morfologii odpadów dowożonych do ZUOK Spytkowo. Odpad w postaci niebelowanej (luzem). Odpady są przechowywane na placach magazynowych. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2/2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja powyżej 80 mm powstała ze zmielonych odpadów wielkogabarytowych w ilości minimum 1 000 Mg do maksimum 2 000 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają z odpadów wielkogabarytowych poprzez częściowe odebranie z nich elementów drewnianych i metalowych i rozdrobnienie w terminatorze. Skład odpadów może ulec zmianie w zależności od składu odpadów wielkogabarytowych dowożonych do ZUOK Spytkowo. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2/2025 Część 2