2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów z podgrupy 17 01 - odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej oraz z podgrupy 17 09 – inne odpady z budowy, remontów i demontażu zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów z podgrupy 17 01 - odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika) oraz z podgrupy 17 09 – inne odpady z budowy, remontów i demontażu zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Interne Kennung: IZP-IV.271.ZP-29.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Art. 214. [Przesłanki udzielenia zamówienia z wolnej ręki] 1. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: 6)w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów, odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK o kodach: 15 01 10* i 20 01 28, 20 02 01 oraz z podgrupy 17 01 i 17 09, a także odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.” część III „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów z podgrupy 17 01 - odpady materiałów i elementów budowlanych oraz infrastruktury drogowej (np. beton, cegły, płyty, ceramika) oraz z podgrupy 17 09 – inne odpady z budowy, remontów i demontażu zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Interne Kennung: IZP-IV.271.ZP-29.2024 część III