2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH STOSOWANYCH NA SALACH OPERACYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2A do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), który stanowi jej integralną część.
Vorherige Bekanntmachung: 826978-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 uPzp tj. ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione (ze względu na: konieczność zapewnienia dostaw wyrobów medycznych dla nowo otwartego Pododdziału Chirurgii Naczyniowej w celu wykonywania świadczeń zdrowotnych ) - wyznacza w niniejszym postępowaniu 15 dniowy termin składania ofert. Zamawiający w Ogłoszeniu o zamówieniu przewidział możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 uPzp, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NARZĘDZIA CHIRURGICZNE I MATERIAŁY MEDYCZNE STOSOWANE NA SALACH OPERACYJNYCH
Beschreibung: NARZĘDZIA CHIRURGICZNE I MATERIAŁY MEDYCZNE STOSOWANE NA SALACH OPERACYJNYCH