See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów: Pakiet I: Leki różne, leki przeciwgrzybicze, przeciwwymiotne Pakiet II: Leki różne, opatrunki specjalistyczne Pakiet III: Leki różne, przeciwwirusowe, sterydowe, maści przeciw oparzeniom Pakiet IV: Leki różne, przeciwpsychotyczne, nasenne Pakiet V: Antybiotyki z grupy karbapenemów Pakiet VI: Inhibitory pompy protonowej, leki przeciwbólowe Pakiet VII: Leki różne, moczopędne, do znieczuleń miejscowych Pakiet VIII: Leki stosowane w leczeniu nadciśnienia Pakiet IX: Albumina ludzka Pakiet X: Leki trombolityczne Pakiet XI: Leki przeciwzakrzepowe, przeciwpadaczkowe Pakiet XII: Toksyna botulinowa, preparaty stosowane w niedoborze żelaza Pakiet XIII: Płyny infuzyjne w butelkach Pakiet XIV: Płyny infuzyjne w workach Pakiet XV: Preparaty do pielęgnacji ran na bazie octenidyny i do dezynfekcji skóry Pakiet XVI: Płyny i sprzęt do terapii nerko zastępczej Pakiet XVII: Leki przeciwbólowe, usypiające Pakiet XVIII: Preparaty do dezynfekcji skóry zawierające trzy alkohole Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają formularze cenowe oraz projektowanie postanowienia umowne w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 715478-2024
Interne Kennung: Zn_2024_24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów -pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet IX
Los: LOT-0010
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet X
Los: LOT-0011
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XI
Los: LOT-0012
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XII
Los: LOT-0013
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XIII
Los: LOT-0014
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XIV
Los: LOT-0015
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XV
Los: LOT-0016
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XVI
Los: LOT-0017
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XVII
Los: LOT-0018
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 18 pakietów - pakiet XVIII