See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst juridische ondersteuning en vertegenwoordiging in specifieke materies
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met meerdere ondernemers voor: - het verlenen van juridisch advies en/of ondersteuning in specifieke materies. aan de diensten van: - het lokaal bestuur Hemiksem (gemeente, OCMW) De opdracht is onderverdeeld in verschillende percelen. Voor elk perceel wordt een raamovereenkomst afgesloten met twee ondernemers, waaraan de deelopdrachten worden toegewezen volgens een cascadesysteem gecombineerd met specifieke kennisvereisten per dossier. De opdracht houdt geen verplichting in om alle juridische opdrachten aan de gekozen dienstverleners toe te wijzen. Het bestuur heeft wel de intentie om zoveel mogelijk met de gekozen dienstverleners samen te werken. De dossiers die tijdens de looptijd van de opdracht werden toevertrouwd, zullen verder, onder dezelfde voorwaarden worden afgewerkt en afgehandeld. Jaarlijks zal er een evaluatie plaatsvinden door de opdrachtgever.
Interne Kennung: PPP0AB-540/6008/CAD/2314
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Juridische ondersteuning inzake burgerlijk recht
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning en advisering inzake materies van burgerlijk recht, meer bepaald m.b.t. burgerlijke stand, naamgeving, vreemdelingenwetgeving, verbintenissenrecht in ruime zin, eigendom, handelshuur, erfpacht, woninghuur, het gebruik van het patrimonium van de gemeente en het OCMW, beslagrecht, aansprakelijkheidsrecht, vertegenwoordiging in rechte van het lokaal bestuur bij juridische geschillen (als eiser of als verweerder), ... (niet-limitatieve lijst).
Interne Kennung: CAD/2314/1_1
Los: LOT-0002
Titel: Juridische ondersteuning inzake fiscaal recht
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning en advisering inzake materies van fiscaal recht, in het bijzonder m.b.t. gemeentelijke belasting- en retributiereglementen, fiscale bezwaren, subsidies, vertegenwoordiging in rechte van het lokaal bestuur bij juridische geschillen (als eiser of als verweerder), ... (niet-limitatieve lijst).
Interne Kennung: CAD/2314/2_2
Los: LOT-0003
Titel: Juridische ondersteuning inzake omgevingsrecht
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning en advisering inzake materies van omgevingsrecht (ruimtelijke ordening, milieu, mobiliteit, bestuurlijke handhaving, decreet gemeentewegen, onteigeningen, rooilijnplannen, vertegenwoordiging in rechte van het lokaal bestuur bij juridische geschillen (als eiser of als verweerder), ... (niet-limitatieve lijst).
Interne Kennung: CAD/2314/3_3
Los: LOT-0004
Titel: Juridische ondersteuning inzake administratief recht
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning en advisering inzake materies van administratief recht meer bepaald m.b.t. openbaarheid van bestuur, werking bestuursorganen (decreet lokaal bestuur), horecareglementering, bestuurlijke handhaving, privacy/bescherming persoonsgegevens, vertegenwoordiging in rechte van het lokaal bestuur bij juridische geschillen (als eiser of als verweerder), ... (niet-limitatieve lijst).
Interne Kennung: CAD/2314/4_4
Los: LOT-0005
Titel: Juridische ondersteuning inzake overheidsopdrachten
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning en advisering inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: CAD/2314/5_5
Los: LOT-0006
Titel: Juridische ondersteuning arbeidsrecht en sociale zekerheid
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het verlenen van grondig gemotiveerde schriftelijke juridische adviezen inzake materies van arbeidsrecht en sociale zekerheid, meer bepaald m.b.t. personeelszaken, selectieprocedures, loon, vertegenwoordiging in rechte van het lokaal bestuur bij juridische geschillen (als eiser of als verweerder), ... (niet-limitatieve lijst).
Interne Kennung: CAD/2314/6_6
Los: LOT-0007
Titel: Juridische ondersteuning inzake dossiers sociale dienst van het OCMW
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het bieden van juridische ondersteuning inzake o.a. dossiers met betrekking tot: - weigering, toekenning, herziening, schorsing, stopzetting en terugvordering van maatschappelijke dienstverlening, dringende medische hulp, leefloon of maatregelen tot maatschappelijke integratie en bevoegdheidsbetwisting onderstandswoonst; - het gebruik van het patrimonium van het OCMW (vorderingen huurder/verhuurder, noodwoningen, terbeschikkingstellingen en uithuiszettingen; - openstaande schulden bij particulieren; - huwelijk, echtscheiding en samenwonen (incl. onderhoudsverplichting); - kinderen, adoptie en afstamming; - familiaal vermogen en erfopvolging; - burgerlijke stand en staat van personen; - bij verzet op dwangbevel; - bewindvoering en gedwongen opname; - gezinshereniging en vreemdelingenwetgeving; - beroepsgeheim in de zorg en het sociaal werk. (niet-limitatieve lijst)
Interne Kennung: CAD/2314/7_7