2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taalschakeltrajecten mbo in de Onderwijsroute Inburgering
Beschreibung: Het doel van de onderwijsroute is het starten met een reguliere vervolgopleiding op mbo 2 niveau of hoger. In de onderwijsroute kopen we volledige taalschakeltrajecten in, die aansluiting bieden op de verschillende opleidingen. Het taalschakeltraject bestaat uit taalonderwijs, onderwijs in vakken die nodig zijn voor de toelating op de vervolgopleiding (deficiënte vakken), leervaardigheden en de begeleiding bij aanmelden bij de vervolgopleiding. De opdracht betreft het leveren van taalschakeltrajecten mbo binnen de onderwijsroute aan asielstatushouders die inburgeringsplichtig worden en in de deelnemende gemeenten wonen. Dit betreft de U16 gemeenten. Voor verdere informatie, zie inschrijvingsleidraad. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 2024WI272
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de onderwijsroute is het starten met een reguliere vervolgopleiding op mbo 2 niveau of hoger. In de onderwijsroute kopen we volledige taalschakeltrajecten in, die aansluiting bieden op de verschillende opleidingen. Het taalschakeltraject bestaat uit taalonderwijs, onderwijs in vakken die nodig zijn voor de toelating op de vervolgopleiding (deficiënte vakken), leervaardigheden en de begeleiding bij aanmelden bij de vervolgopleiding. De opdracht betreft het leveren van taalschakeltrajecten mbo binnen de onderwijsroute aan asielstatushouders die inburgeringsplichtig worden en in de deelnemende gemeenten wonen. Dit betreft de U16 gemeenten. Voor verdere informatie, zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen.