2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów optycznych oraz aparatury do budowy układu optycznego oraz sondy endoskopowej dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów optycznych oraz aparatury do budowy układu optycznego oraz sondy endoskopowej dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Interne Kennung: POUZ-361/22/2026/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38624000 Optische Hilfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mikrosoczewek gradientowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrosoczewek gradientowych
Interne Kennung: POUZ-361/22/2026/WF cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa elementów do budowy układu optycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów do budowy układu optycznego.
Interne Kennung: POUZ-361/22/2026/WF cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa elementów do budowy sondy endoskopowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów do budowy sondy endoskopowej.
Interne Kennung: POUZ-361/22/2026/WF cz.3
Haupteinstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38621000 Lichtwellenleitergeräte
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa stolików piezoelektrycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stolików piezoelektrycznych.
Interne Kennung: POUZ-361/22/2026/WF cz. 4