2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31152735: het meerjarig onderhouden, monitoren en informeren over de toestand van de objecten Rijkswaterstaat Midden-Nederland district Noord
Beschreibung: De oorspronkelijke opdracht betrof het meerjarig onderhouden, monitoren en informeren over de toestand van de objecten gelegen in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Midden-Nederland, district Noord.
Interne Kennung: 31152735
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen.