See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Miasta Toruń
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Miasta Toruń”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe; 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 66516400-4 - usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej; • ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia; • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia); CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne • ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS); 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: Dla części I zamówienia: 6.1. Opcja nr 1: Zamawiający przewiduje zniesienie franszyz redukcyjnej 1250,00 – dotyczy ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk. 6.2. Opcja nr 2: Klauzula podwyższenia sumy w ubezpieczeniu OC: Następuje podwyższenie podstawowej sumy gwarancyjnej w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej do 10 000 000,00 PLN na jeden i wszystkie wypadki ubezpieczeniowe w okresie ubezpieczenia. Jednocześnie podwojeniu ulegają wszystkie podlimity odpowiedzialności zastosowane w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej maksymalnie do wysokości podstawowej sumy gwarancyjnej. Dotyczy: ubezpieczenia OC działalności. 6.3. Opcja nr 3: w przypadkach wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia będącego w posiadaniu podmiotów objętych zamówieniem w okresie realizacji zamówienia, zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją już istniejącego lub nowymi inwestycjami. Wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi do 20% składki, określonej w umowie o udzielenie zamówienia publicznego. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 pzp w wysokości do: a) część I - 174 000 zł; b) części II – 75 000,zł; Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia; b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia); 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6.1. Opcja nr 1: Zamawiający przewiduje zniesienie franszyz redukcyjnej 1250,00 – dotyczy ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk. 6.2. Opcja nr 2: Klauzula podwyższenia sumy w ubezpieczeniu OC: Następuje podwyższenie podstawowej sumy gwarancyjnej w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej do 10 000 000,00 PLN na jeden i wszystkie wypadki ubezpieczeniowe w okresie ubezpieczenia. Jednocześnie podwojeniu ulegają wszystkie podlimity odpowiedzialności zastosowane w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej maksymalnie do wysokości podstawowej sumy gwarancyjnej. Dotyczy: ubezpieczenia OC działalności. 6.3. Opcja nr 3: w przypadkach wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia będącego w posiadaniu podmiotów objętych zamówieniem w okresie realizacji zamówienia, zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją już istniejącego lub nowymi inwestycjami. Wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi do 20% składki, określonej w umowie o udzielenie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: 1.Ubezpieczenie komunikacyjne a) ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS) 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Beschreibung der Optionen: Opcja nr 1: w przypadku konieczności doubezpieczenia nowo nabywanych pojazdów przez podmioty objęte zamówieniem i/lub zwiększenia wartości/doubezpieczenia po szkodzie pojazdów objętych umową w sprawie zamówienia publicznego. Wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi do 30% składki, określonej w umowie o udzielenie zamówienia publicznego.