2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1-dostawa mieszanki mineralno - asfaltowej stosowanej na gorąco 2-dostawa emulsji asfaltowej 3-dostawa mieszanki mineralno - asfaltowej stosowanej na zimno 4-dostawa bitumicznej taśmy dylatacyjnej
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) mieszanki mineralno-asfaltowej warstwy ścieralnej AC 11 S dla KR 3-4 w ilości do 4000 ton, b) mieszanki mineralno-asfaltowej - warstwy wiążącej AC 16 W dla KR 3-4 w ilości do 880 ton, Zadanie nr 2 – Przedmiotem zamówienia jest dostawa emulsji asfaltowej C 65 w ilości do 12 ton, Zadanie nr 3 – Przedmiotem zamówienia jest dostawa asfaltu stosowanego na zimno w ilości 40 ton. Zadanie nr 4 – Przedmiotem zamówienia jest dostawa bitumicznej taśmy dylatacyjnej w ilości 18 630 mb. Szczegóły dotyczące zadań zawarte w SWZ.
Interne Kennung: TZ/1/D/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen, 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa mieszanki mineralno - asfaltowej – stosowanej na gorąco
Beschreibung: A .Dostawa mieszanki mineralno – asfaltowej warstwa ścieralna AC 11 S dla KR 3-4 w ilości do 4000 ton B. Dostawa mieszanki mineralno – asfaltowej warstwa wiążąca AC 16 W dla KR 3-4 w ilości do 880 ton Szczegóły zawarte w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa emulsji asfaltowej C 65 w ilości do 12 ton
Beschreibung: a) Zawartość lepiszcza 65 % b) Lepkość wg Englera E = 6, c) Przy pierwszym wydaniu materiału do dowodu WZ należy dołączyć odpowiednią „Kartę charakterystyki preparatu niebezpiecznego” dla materiału. d) Wyrób (produkt) musi posiadać Aprobatę Techniczną bądź inny dokument dopuszczający do stosowania w budownictwie na terenie Polski. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości przedmiotu zamówienia, Minimalny poziom realizacji zamówienia planowany jest na poziomie 90% wynagrodzenia umownego (o ile nie nastąpi rozwiązanie umowy lub wypowiedzenie umowy na podstawie okoliczności opisanych w SWZ).
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
Menge: 12 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – dostawa mieszanki mineralno - asfaltowej stosowanej na zimno
Beschreibung: a) Mieszanka mineralno – asfaltowa stosowana na zimno, przeznaczona do likwidacji przełomów zimowych, przekopów i innych uszkodzeń nawierzchni drogowej, b) Materiał powinien spełniać wymogi techniczne w zakresie temperatury wbudowania mieszanki z zachowaniem właściwości technicznych od - 10ºC do + 30ºC (dopuszcza się szerszy zakres temperatur wbudowania zarówno w niższych jak i wyższych temperaturach), c) Okres przechowywania i przydatności do wbudowania mieszanki minimum 6 miesięcy od momentu dostarczenia materiału do Zamawiającego, d) Frakcje materiału kamiennego zastosowanego w mieszance: od 1 – 10 mm, e) Opakowanie mieszanki od 20 – 30 kg, f) Mieszanka asfaltowa powinna być przygotowana do natychmiastowego użycia bezpośrednio po dostarczeniu. g) Przy dostawie należy dołączyć odpowiednią „Kartę charakterystyki preparatu niebezpiecznego” dla dostarczanego materiału. h) Wyrób (produkt) musi posiadać Aprobatę Techniczną bądź inny dokument dopuszczający do stosowania w budownictwie na terenie Polski
Haupteinstufung (cpv): 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen
Los: LOT-0004
Titel: dostawa bitumicznej taśmy dylatacyjnej
Beschreibung: a) Samoprzylepna, bitumiczna taśma dylatacyjna o wymiarach 5 mm (grubość) x 40 mm (szerokość) w ilości 18 630 mb. b) Podstawowy składnik wyrobu: asfalt modyfikowany polimerami (Polimeroasfalt). c) Materiał w formie rolek dostarczany w kartonach o masie 20 – 30 kg. d) Zastosowanie do uszczelniania spoin roboczych pomiędzy nawierzchniami. Produkt powinien posiadać atest lub Aprobatę Techniczną bądź inny dokument dopuszczający do stosowania w budownictwie na terenie Polski.