See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van kantoormeubilair
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft het leveren en installeren van kantoormeubilair
Interne Kennung: 2026-HospiLim-3001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkplekuitrusting
Beschreibung: Allerlei meubilair voor de werkplekuitrusting: bureau's, ladenblokken, akoestische wanden, roldeurkasten, vergadertafels, voetenbank,...
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bureaustoelen
Beschreibung: Bureaustoelen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bezoekersstoelen en wachtbanken
Beschreibung: Bezoekersstoelen en wachtbanken voor ziekenhuizen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vergaderstoelen
Beschreibung: Vergaderstoelen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Krukjes 4-poots en krukjes met wielen
Beschreibung: Allerlei krukjes: 4-poots, met wielen en zadelkrukjes
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Klapstoelen
Beschreibung: Klapstoelen, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Salontafels en kuipzetels
Beschreibung: Salontafels en kuipzetels, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
Interne Kennung: 7