144874-2026 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Möbel – Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego, część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego, część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego,
Vorherige Bekanntmachung726530-2025
Interne Kennung42/D/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
BeschreibungZakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji dla części I oraz części II. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez jednorazowe zamówienie całości/części zakresu lub poprzez sukcesywne zamawianie części zakresu opcjonalnego. Dostawy przedmiotu umowy w ramach opcji będą dostarczane do magazynu RZI Szczecin mieszczącego się przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: 1) dla części I: - Krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełane, w wariancie podstawowym (oznaczenie katalogowe: WP1-16) - w ilości do 150 sztuk, Szafa ubraniowa drewniana 2-drzwiowa (oznaczenie katalogowe: WP1-58) - w ilości do 50 sztuk
LosLOT-0002
Titelczęść II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
BeschreibungZakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji dla części I oraz części II. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez jednorazowe zamówienie całości/części zakresu lub poprzez sukcesywne zamawianie części zakresu opcjonalnego. Dostawy przedmiotu umowy w ramach opcji będą dostarczane do magazynu RZI Szczecin mieszczącego się przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: 2) dla części II: - Regał metalowy (oznaczenie katalogowe: WP2-7) - w ilości do 50 sztuk; - Stojak na broń (oznaczenie katalogowe: WP2-31) - w ilości do 30 sztuk; - Szafa na odzież metalowa (oznaczenie katalogowe: WP2-34) - w ilości do 100 sztuk.
LosLOT-0003
Titelczęść III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
BeschreibungZakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522520 Feldbetten