144930-2026 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2026 ładowarki kołowej, przegubowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2026 ładowarki kołowej, przegubowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2026 ładowarki kołowej, przegubowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungZP.PN.03.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück