14499-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń w ramach projektu: „Zawodowcy w Gorzowie 3.0”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń w ramach projektu: „Zawodowcy w Gorzowie 3.0”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń w ramach projektu: „Zawodowcy w Gorzowie 3.0”. Przedmiot zamówienia składa się z 2 zamówień częściowych, tj.: Zamówienie Częściowe nr 1: Dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń dla zespół szkół technicznych i ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 3.0” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na lata 2021-2027 w ramach: priorytetu 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli działania 6.7 edukacja – ZIT. Zamówienie Częściowe nr 2: Dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń dla Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 3.0”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na lata 2021-2027 w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na Wsparcie Obywateli, Działania 6.7 Edukacja – ZIT.
Vorherige Bekanntmachung: 721674-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń dla zespół szkół technicznych i ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie 3.0” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na lata 2021-2027 w ramach: priorytetu 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli działania 6.7 edukacja – ZIT.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń z: cisco certified network associate v7, cisco essentials oraz "start - up pająki" na potrzeby realizacji projektu „zawodowcy w gorzowie 3.0”, współfinansowanego ze środków unii europejskiej w ramach europejskiego funduszu społecznego plus na lata 2021-2027 w ramach priorytetu 6. fundusze europejskie na wsparcie obywateli, działania 6.7 edukacja – ZIT. 2. Zakresem rzeczowym zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Części II SWZ- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z zaleceniami i wskazówkami Zamawiającego, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej. 4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu umowy fabrycznie nowego, pochodzącego z oficjalnego kanału dystrybucyjnego, kompletnego, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości i funkcjonalności, posiadającego wymagane parametry techniczne, spełniającego wymagane polskim prawem normy oraz wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych. 5. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był dostarczony i wniesiony w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Transport odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć przedmiot umowy na czas przewozu oraz ponosi całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie przedmiotu umowy do miejsca dostawy
Interne Kennung: Zamówienie Częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 32420000 Netzausrüstung, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237110 Netzwerkschnittstellen, 44316000 Eisenwaren, 31710000 Elektronische Ausstattung, 30231300 Bildschirme, 44510000 Werkzeug, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia niezbędnego do realizacji szkoleń z: montażu i eksploatacji systemów komputerowych urządzeń peryferyjnych i sieci, systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru, mtcna - konfiguracja sieci lan z wykorzystaniem urządzeń mikrotik, szkolenie inteligentny dom, uruchomienie, obsługa i programowanie robotów astorino, zajęcia z projektowania i montażu maszyn elektrycznych, warsztat: budowa i drukowanie robotów, budowa prostych systemów mechatronicznych, programowanie paneli hmi w środowisku tia portal winccunified kontrola dostępu roger, sieć monitoringu, mikroprocesorowe systemy sterujące, sterowanie modelami systemów mechatronicznych, model zautomatyzowanej linii produkcyjnej sterowanej plc z elementami roboczymi w oparciu o elektropneumatykę, warsztaty programowania w języku python, uruchomienie, obsługa i programowanie robotów astorino, sterowanie modelami systemów mechatronicznych w ramach projektu „zawodowcy w gorzowie 3.0”, współfinansowanego ze środków unii europejskiej w ramach europejskiego funduszu społecznego plus na lata 2021-2027 w ramach priorytetu 6. fundusze europejskie na wsparcie obywateli, działania 6.7 edukacja – ZIT. 2. Zakresem rzeczowym zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Części II SWZ- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z zaleceniami i wskazówkami Zamawiającego, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej. 4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu umowy fabrycznie nowego, pochodzącego z oficjalnego kanału dystrybucyjnego, kompletnego, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości i funkcjonalności, posiadającego wymagane parametry techniczne, spełniającego wymagane polskim prawem normy oraz wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych. 5. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był dostarczony i wniesiony w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Transport odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest należycie zabezpieczyć przedmiot umowy na czas przewozu oraz ponosi całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie przedmiotu umowy do miejsca dostawy.
Interne Kennung: Zamówienie Częściowe nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31220000 Stromkreiselemente, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 42997300 Industrieroboter, 42122450 Vakuumpumpen, 31710000 Elektronische Ausstattung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte