See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY BOCHNIA ORAZ PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wiejskiej Bochnia (teren Gminy jest podzielony na 2 sektory), a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Bochni przy ul. Partyzantów 49 (Baza RPK). Szacowana ilość odpadów powstałych na terenie Gminy Bochnia w okresie trwania zamówienia wynosi 4800Mg
Interne Kennung: IFS.271.14.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 SEKTOR I Północ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wiejskiej Bochnia obejmujący miejscowości: Baczków, Bessów, Bogucice, Cerekiew, Cikowice, Damienice, Gawłów, Krzyżanowice, Majkowice, Ostrów Szlachecki, Proszówki, Słomka, Stanisławice, Zatoka, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Bochni przy ul. Partyzantów 49 (Baza RPK). Szacunkowa ilość odpadów powstałych w Sektorze I w okresie trwania zamówienia wynosi: odpady zmieszane: 1 400 Mg odpady segregowane: 1 200 Mg
Interne Kennung: LOT-0001